ANNA

Anna se věnuje sportu již od dětství. Je zakladatelkou studia Footloose a více se o ní dozvíte v sekci O nás. Pohyb, tanec a akrobacie jsou její velkou vášní. Můžete ji potkat skoro na všech lekcích – ať už se jedná o pole dance, exotic pole, contempole ,stretchingu nebo tanečních lekcích.

BARUNKA

Barča se tanci věnuje 15 let a našla si v něm radost, útěchu a potěšení. Její taneční krůčky začínaly u aerobiku a společenských tancích, kterým se intenzivně věnovala 10 let.

Nakonec propadla kouzlu moderního tance – contemporary dance a jazzu. V contemporary dance si Barča oblíbila možnost vyjádření emocí a možnost převyprávění příběhu skrze pohyb. U jazzu ji baví neskutečná energie, kde nechybí ženskost, ladné pohyby a pozitivní energie. Bez tance si zkrátka nedokáže svůj život představit a už se těší, až bude moci předat na svých lekcích své zkušenosti a lásku k tanci.

Barča vede pravidelné otevřené lekce contemporary dance, commercial jazz a taneční kurz moderních tanců (mix contemporary dance a commercia jazz).

NELI

Neli se věnuje tanci již 10 let. Ve své taneční kariéře vyzkoušela nespočet tanečních stylů a učila se od světoznámých tanečníků. Neli působila v několika tanečních souborech a účastnila se nejrůznějších soutěží a mistrovství ČR.  Ráda by předala své zkušenosti a lásku k modernímu tanci dál.,,Budu ráda za každého, kdo chce na sobě makat nebo vyzkoušet něco nového.“

Neli učí ve studiu otevřené lekce contemporary dance.