ANNA

Anna se věnuje sportu již od dětství. Pohyb, tanec a akrobacie jsou její velkou vášní. Tanec a pole dance objevila přes 10 let a stále se učí něčemu novému. Můžete ji potkat skoro na všech lekcích – ať už se jedná o Pole dance, Exotic pole, Floorwork, Contempole nebo Stretching.

BARUNKA

Barča se tanci věnuje 15 let a našla si v něm radost, útěchu a potěšení. Její taneční krůčky začínaly u aerobiku a společenských tancích, kterým se věnovala 10 let. Dále pokračovala v tanci disco dance, poté přes street dance a nakonec propadla kouzlu contemporary a jazzu, kde se našla a nejvíce jí to ze všech odzkoušených tanečních stylů naplňuje. V Cotemporary dance si Barča oblíbila možnost vyjádření emocí a možnost převyprávění příběhu skrze pohyb. U jazzu ji baví neskutečná energie, kde nechybí ženskost, ladné pohyby a pozitivní energie. Bez tance si zkrátka nedokáže svůj život představit a už se velmi těší, až bude moci předat na svých lekcích své zkušenosti a lásku k tanci. Můžete ji potkat na lekcích Contemporary a Commercial jazz.

NELI

Mé jméno je Nela a budu zde ve studiu učit lekce contemporary dance. Tancování se věnuji už 15 let. Vyzkoušela jsem už hodně tanečních stylů a učila se od spousty tanečníků, proto bych ráda předala své zkušenosti dále. Studuji gymnázium a kromě tance mezi mé koníčky patří také plavání a ježdění na kole. Nedokážu nic nedělat a proto se ráda neustále hýbu, ale přesto jsem občas dost líný člověk. Budu ráda za každého, kdo chce na sobě makat nebo vyzkoušet něco nového.