Co mám očekávat v kurzu Exotic pole?

Exotic pole – moderní taneční styl, který zahrnuje jak prvky z pole dance, tak i floorwork kolem tyče. V kurzu se budeme postupně učit choreografii. Tento taneční styl je v dnešní době velmi populární po celém světě. Exotic style ukrývá v sobě mnoho stylů od nekončící flow přes hip hop prvky až po akrobacii. Pokud nemáte zkušenosti s pole dance, pak velmi doporučujeme se nejprve přihlásit do kurzu – INTRO to Pole –  kde se naučíte nejdůležitější základy pole dance. 

kurz Exotic pole

Tento kurz se zaměřuje na správnou techniku pole dance na vysokých podpatcích s platformou. Tento kurz není o tricích na tyči, ale více o tanci a floorworku. Exotic pole je skvělým kurzem, který vám pomůže se naučit správnou techniku tančení na podpatcích s platformou. Lekce není jen o choreografii, ale budeme se soustředit na techniku provedení, čisté provedení přechodů a vneseme do tance půvab a eleganci.

Workshopy

Nepravidelné lekce pro nadšence Exotic pole :) Workshopy jsou zaměřeny buď na choreografii nebo čistě na low flow triky a přechody kolem tyče.

Benefity Pole Dance:

  • Budování svalové síly těla
  • Zvýšení flexibility a mobility těla
  • Zlepšení celkové koordinace
  • Zvýšení sebevědomí a pocítíte přísun energie
  • Zábavný způsob, jak se udržet v kondici

Pro lekce Exotic pole se meze v oblékání nekladou. Můžete tančit  jak legíny, tak i kraťáskách. Přijďte na lekci v tom, v čem se cítíte dobře. Na této lekci se zaměřujeme na tanec na podpatcích s platformou. Pro začátečníky doporučujeme velikost podpatku 6inch – 7 inch. Pro pokročilé 8inch. Podpatky s platformou určené na pole dance můžete sehnat online na eshopu. Koukněte třeba na značky Pleaser,Hella Heels,..

Chrániče na kolena s sebou!

+ Doneste si i svůj malý ručníček na čištění tyče 🙂

Určitě můžete –  podpatky nejsou nutností, ale velmi je doporučujeme. Usnadní některé taneční přechody a prvky. Pokud nemáte podpatky, vezměte si ponožky (můžete zvolit jak nízké, tak i vysoké nadkolenky). A pokud se vám bude kurz a styl líbit, můžete si boty dokoupit později 🙂

+ S sebou chrániče na kolena!