Proč je Stretching důležitý zařazovat do tréninku? 

Hlavním cílem lekce STRETCHINGU je zvýšení celkové flexibility a mobility těla.

Pravidelné zařazení stretchingu do vašeho tréninkového plánu vede ke zvýšení nebo alespoň udržení rozsahu pohybu v kloubech, zvýšení protažení a ohebnosti. Dalším benefitem je zvýšení odolnosti svalů a šlach + zlepšení koordinace mezi jednotlivými svalovými skupinami.

Stretching

  • V lekcích se zaměřujeme na aktivní flexibilitu, budování svalové síly a udržování kloubní mobility. Lekce jsou založeny na perfektní znalosti anatomie těla a správné technice protahování.
  •  Nemusíte se věnovat pole dance nebo tanci, abyste se mohli přihlásit na hodinu. Lekce jsou vhodné pro všechny pokročilosti, cviky budou přizpůsobeny vašim aktuálním potřebám, klademe důraz na správné a bezpečné provedení všech cviků.
  • V hodinách se vždy budeme vždy soustředit na určitou partii těla – nohy, záda, ramena,..

Na lekci si vezměte dlouhé kalhoty – legíny a tričko neb mikinu, ponožky.

Podložky jsou k zapůjčení ve studiu nebo si můžete přinést svoji vlastní.

V lekci používáme pomůcky jakou jsou joga bloky a bendy různé intenzity.

Ano, lekce jsou vhodné úplně pro každého. Nezáleží, jestli umíte provaz nebo jste se nikdy protažení nevěnoval. Všichni jsou na lekci vítáni.

V lekci je důraz na individuální přizpůsobení lekce, pokud máte zdravotní nebo pohybový limit.

Přij’dte, zkuste a uvidíte 🙂

Ano, lekce stretchingu se zaměřuje na všechny části těla. Pravidelně střídáme lekce na protažení nohou, zad, ramen,..Takže pokud máte například problém provést plný dřep aniž byste zvednul paty ze země, lekce stretching by vám mohla pomoct od problému.

Pokud máte více specifický problém nebo byste se chtěl věnovat a vyřešit Váš limit při pohybu/ sportu – doporučujeme se domluvit na individuální hodině.