Commercial Jazz

Contemporary dance

Co to je Contemporary dance?

Contemporary dance nebo- li současný tanec, kombinuje prvky různých tanečních forem a umožňuje vyjádřit pocity pomocí pohybů těla a mimiky. Contemporary dance je taneční forma, která inovuje a kombinuje prvky jazzu, moderního tance, klasického baletu a lyrického tance. Omezení tradičních tanečních forem se nevztahuje na tento žánr. Tanec se vyznačuje flexibilitou pohybu, plynulostí a představivostí.Což umožňuje tanečníkům synchronizovat mysl a tělo a v ideálním případě i evokovat emoce u publika.

Co to je Commercial Jazz?

Commercial Jazz – tento tanec působí velmi žensky a elegantně. Tento styl můžete znát z nejrůznějších hudebních videoklipů a světových show. Commercial jazz prolíná jak prvky funku, hip hopu a popu, tak i pomalé a sexy pohyby. Každý si zde přijde na své. Přijďte zkusit  tento energetický tanec plný kontrastů!

       dance first. think later.

Taneční lekce

Taneční lekce probíhají jako otevřené hodiny. Jsou určeny jak začátečníkům tak i pokročilým tanečníkům.  V lekcích se budeme učit průběžně choreografii, takže doporučujeme chodit pravidelně každý týden :)

ČASTÉ DOTAZY

Na lekci se oblékněte tak, jak je vám to pohodlné. Doporučujeme sportovní kalhoty – upnuté/ volné nebo delší kraťasy. Vršek může být tričko/tílko nebo mikina. na nohy postačí ponožky.

+ Pro citlivá kolena doporučujeme chrániče na kolena.

Všichni, kdo chtějí něčeho dosáhnout a zlepšovat se, musí chodit pravidelně. V lekci se učí jedna choreografie několik týdnů po sobě (vždy záleží na lektorovi kolik týdnů si nechá na jednu choreografii). Doporučujeme k lekci navštěvovat i Stretching pro zvýšení flexibility a mobility.